Знову втрати: війна забрала життя трьох військовослужбовців з Хмельниччини

У Кам’янець-Подільській міській раді повідомили, що на Запоріжжі загинув кам’янчанин Юрій Гусаковський – молодший сержант, снайпер десантно-штурмових військ. Герою був 31 рік.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, низько схиляємо голову перед патріотизмом Воїна, який мужньо захищав рідну землю від окупанта та віддав найцінніше – своє життя – за наше мирне небо, спокій та майбутнє України» – йдеться у дописі міської ради.

У Дунаєвецькій громаді повідомили, що відійшов у вічність дунаєвчанин, старший солдат – Михайлов Владислав Михайлович, 2000 року народження.

Отримав поранення в н.п Тягинка Бериславського району Херсонської області, проходив лікування в обласній клінічній лікарні м. Одеса, та на жаль, 21 січня 2024 року Владислав помер.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Світлий, добрий спомин про звитяжного Захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!» – пишуть у громаді.

24 січня 2024 року навіки повертається додому 37-річний старший стрілець взводу охорони батальйону логістики аеромобільної роти аеромобільного батальйону Юрій Дмитрук, повідомили в Ізяславській міській раді.

У зв’язку із цим на території Ізяславщини у період з 23 по 25 січня 2024 року включно оголошено  триденну загальногромадську жалобу.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *