Житель Хмельниччини просив сервісний центр МВС додати фальшиві права в Дію

Мешканець Хмельниччини купив підроблене водійське посвідчення в інтернеті і намагався його додати у застосунок Дія. Коли здійснити задумане не вийшло, вирішив звернутися за допомогою до Сервісного центру МВС Хмельницької області, розповідають у відомстві.

У повідомленні чоловік поділився своїм занепокоєнням стосовно того. що документ не підтягується автоматично у застосунок, а також не простежується у базі МВС. Попросив фахівців допомогти з цим. Під час листування з’ясувалося, що він не проходив навчання у автошколі, а права, видані нібито у Київському сервісному центрі, надіслали йому з Харкова за «інтернет-угодою» з продавцем.

«Ця історія не нова. На фото документ — повністю ідентичний оригіналу, проте у базі МВС його немає й бути не може. Щодня ми спілкуємося з нашими громадянами у соціальних мережах. На жаль, ці розмови інколи такі, як на фото. І ми засмучуємося, коли не шахраї шукають клієнтів, а самі клієнти свідомо звертаються за підробками», – зазначили у сервісному центрі МВС Хмельницької області.

Листування з чоловіком. Фото: Сервісний центр МВС Хмельницької області

Варто зазначити, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія: самостійно пройти навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити з водіння. Сервісні центри МВС Хмельниччини закликають не довіряти сумнівним джерелам та бути відповідальними.

Читайте також: Затримали кам’янчанина, який чинив домашнє насильство та зберігав зброю

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *