Завідувач лікарні з Шепетівщини, який вимагав хабарі із засуджених пацієнтів, отримав додаткову підозру

Правоохоронці повідомили додаткову підозру завідувачу відділення лікарні, що обслуговує засуджених, який вимагав у в’язня гроші за надання належної медичної допомоги. Його, нагадаємо, викрили на хабарі у вересні минулого року на Шепетівщині.

Як повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі, додаткову підозру медику повідомили за фактом легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (частини 1, 2 статті 209 КК України). Раніше йому інкримінували одержання неправомірної вигоди та зловживання впливом.

«Як встановили правоохоронці, посадовець упродовж декількох місяців вимагав та отримував кошти від засудженого, який потребував термінового лікування. До того, будучи членом лікарської комісії, обіцяв за 5000 доларів неправомірної вигоди посприяти в безперешкодному оформленні другої групи інвалідності. В іншому випадку – створювалися штучні перешкоди та затягувався процес оформлення відповідних документів», – нагадують в прокуратурі деталі справи.

Під час слідства були зафіксовані факти отримання медиком неправомірної вигоди. Частину коштів він встиг витратити на власні побутові потреби. Тож на підставі отриманих доказів посадовцю оголошено підозри одразу за трьома статтями.

Наразі вирішується питання про обрання медику запобіжного заходу.

Читайте також: Мешканця Полонного ошукали на понад 330 тисяч гривень

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *