Заміна валідаторів у хмельницьких тролейбусах: що варто знати

У зв’язку зі зміною оператора, який займається обслуговуванням електронних квитків, з 1 лютого у Хмельницькому робитимуть заміну старих валідаторів на нові. Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Микола Ваврищук, на графік руху тролейбусів це не вплине, адже роботи зі встановлення нового обладнання проводитимуть ввечері і вночі.

За його словами, перехідний період триватиме близько місяця. Щодо оплати проїзду, то її можна буде здійснити за допомогою готівки і QR-кодів. Для пільгових категорій необхідно мати при собі електронний квиток.

«Валідуватися пільговим категоріям у лютому не потрібно. З першого березня валідування знову буде обов’язковим. Однак впродовж цього місяця для людей пільгових категорій треба мати при собі квиток, щоб можна було показати його у разі здійснення контролю в тролейбусах», – пояснює Микола Ваврищук.

Як писав сайт «Є» раніше, нові валідатори забезпечать можливість оплати електронним квитком, банківською карткою, а також телефоном.

Крім того, для оплати можна буде використовувати не тільки фізичну транспортну картку, а й віртуальну – для цього розроблять спеціальний мобільний додаток. У цьому додатку також буде міститися інформація про розклад транспорту та GPRS-навігація, яка дозволятиме відстежувати рух транспорту.

Читайте також: Як вивести залишок коштів з поточного рахунку е-квитка – пояснили в «Електротрансі»

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *