За п’ять днів негоди у Хмельницькому склали 18 протоколів за невчасне прибирання прилеглої території від снігу

Упродовж п’яти днів у Хмельницькому триває негода. За цей період інспектори управління з питань екології та контролю за благоустроєм видали підприємцям 18 протоколів за невчасне прибирання прилеглої території від снігу і льоду.

За словами начальниці відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом Наталії Фурман , усього з початку зими фахівці управління оформили 28 протоколів, інформує Суспільне.

“У нас є Правила благоустрою Хмельницької міської територіальної громади, які виписані на підставі Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, де чітко вказано, що таке “прилегла територія” — це тротуари, газони, зелені зони. Більшість дослухається до зауважень і порад щодо того, як безпечно утримувати територію біля підприємства. Наразі майже всі порушення пов’язані з тим, що люди завчасно, до восьмої години ранку, не очищують сніг на ділянках або не посипають їх протиожеледними засобами”, — пояснила Наталія Фурман.

Директор комунального підприємства “Муніципальна дружина” Роман Цимбалюк каже, упродовж негоди склали 16 протоколів за адміністративне правопорушення, пов’язане з невиконанням правил благоустрою у зимовий період.

“Якщо підприємці цінують свого клієнта, то зроблять все, щоб йому було комфортно зайти у заклад і вийти з нього. Немає такого, що цього року є сніг, ми попередили людей, склали протоколи, контролювали ситуацію, і наступної зими порушень не буде. Профілактичну роботу проводимо регулярно. Протоколи складаємо на тих, хто категорично відмовляється здійснювати чи систематично порушує приписи благоустрою”, — розповів Роман Цимбалюк.

Виконуючий обов’язки відповідального секретаря адміністративної комісії Хмельницької міської ради Мирон Василиків пояснив, тим, хто отримав протокол за недотримання норм благоустрою, можуть призначити штраф.

“За те, що люди не прибирають територію під час зимової негоди, передбачені санкції відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Фізичні особи мають сплатити штраф від 340 до 1360 гривень, юридичні — від 850 до 1700 гривень”, — зазначив Мирон Василиків.

За його словами, усі протоколи розглядатимуть під час адміністративної комісії Хмельницької міської ради, яка відбудеться 30 січня 2024 року.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *