Якість життя, розвиток та пріоритети: жителів Хмельницької громади просять долучитися до опитування

Фахівці комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького» запрошують жителів міста та Хмельницької громади пройти опитування, яке допоможе дослідити якість життя в громаді. Як розповів у коментарі для сайту «Є ye.ua» директор комунальної установи Олег Черненко, такі дії допоможуть сформувати подальшу роботу, оскільки від жителів отримають зворотній зв’язок і будуть точно розуміти, на які питання необхідно звернути увагу в першу чергу.

«Ми собі можемо багато надумати та запланувати, але хочемо, щоб це відповідало реальному стану речей. Саме тому і проводимо такі опитування серед хмельничан та жителів Хмельницької громади, – розповідає Олег Черненко. – Сподіваємося, що містяни та жителі сіл громади активно долучаться до цієї справи. Бо одна справа – жалітися знайомим та друзям, що щось не так, інша – пройти опитування та допомогти скорегувати існуючі проблемні питання. Тому це такий особистий вклад кожного жителя громади в її розвиток».

Зараз фахівці Агенції пропонують два опитування, які відбуваються одночасно: для сіл Хмельницької громади та мешканців мікрорайонів міста. Всі відповіді є анонімними.

Про якість їх життя жителів громади запитують раз на рік, перед формуванням робочих планів на рік прийдешній. Проте в Агенції їх планують проводити частіше. Адже результати опитування безпосередньо впливають і на залучення грошових коштів для вирішення нагальних питань у різних сферах. Із отриманих відповідей фахівці формують не тільки робочі плани, але й необхідну аналітику, якої потребують донори та міжнародні організації, коли мова йде про написання проєктів та грантових заявок.

Читайте також: Шахраї в соцмережах просять грошей від імені керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *