Які професії затребувані на Хмельниччині, пояснили в службі зайнятості

У 2023 році у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 13,1 тисячі вакансій. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

«Більше 60% вакансій – робітничі професії. Затребуваними і надалі залишаються професії: швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, лікарів, інженерів», – йдеться в повідомленні служби зайності.

Станом на 1 січня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,6 тисячі осіб, в тому числі 139 учасників бойових дій, 239 людей з числа внутрішньо переміщених осіб. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 1530 вакансій.

До речі, у 2023 році за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштували 9,1 тисячі людей, 1153 безробітних проходили професійне навчання, 416 осіб отримали ваучер на навчання, 290 заявників отримали позитивне рішення щодо надання мікрогрантів або грантів для започаткування або розвитку власної справи, а 20 – за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя» .

Читайте також: Хто і як може скористатися ваучером на навчання від центру зайнятості

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *