Як чотирилапі допомагають реабілітуватися хмельницьким захисникам

 Для психологічної реабілітації поранених воїнів у Хмельницькому впроваджують каністерапію. Це терапія, в якій використовують собак як помічників для підтримки психоемоційного стану людини. Сьогодні в одному з місцевих шпиталів відбулась перша зустріч бійців із чотирилапими терапевтами, повідомили у секторі комунікацій поліції Хмельницької області.

«Каністерапія зараз дуже активно використовується у світі у роботі як з цивільними, так і з військовими. І ми зараз теж пробуємо використовувати цей метод у роботі з нашими пораненими захисниками. Мінімальне його завдання — відволікти хлопців від тривожних думок, зняти внутрішню напругу, розслабити. І по сьогоднішніх відгуках бачимо, що нам це вдалося», — говорить Віталій Манзяк, начальник сектору психологічного забезпечення нацполіції.

Під час дійства військові познайомилися з вихованцями кінологічного центру, дізналися про принципи і методи дресування. Найбільший захват у бійців викликали маленькі щенята. Вони розтопили серця навіть найсуворіших із них.

«Дякую всім, хто долучився до організації такого заходу. Було дуже цікаво, позитивно. Ми з хлопцями відпочили, насміялися. Сподіваюсь найближчим часом знову тут побувати», — говорить поранений захисник Максим.

Планується, що такі зустрічі проводитимуть регулярно. Наступного разу зберуться на дресмайданчику, аби перейняти досвід дресування та тренування чотирилапих, адже у більшості з воїнів вдома також є домашні улюбленці.Читайте також: У селі на Хмельниччині рятували лебедів: що варто знати про допомогу птахам в сильні морози

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *