Використані електронні сигарети – на системи для дронів: хмельничан закликають долучитися до волонтерської ініціативи

Хмельничан та жителів області волонтери закликають долучитися до збору матеріалів, з яких роблять необхідне устаткування для FVP-дронів. Мова йде про використані електронні сигарети. Контейнери для їх збору встановили у двох міських Центрах управління відходами, також приносити їх можна до БФ «Волонтери Поділля» (вулиця Кам’янецька, 63/1).

Як розповів сайту «Є ye.ua» волонтер Фонду Віталій Підгайчук, елементи з використаних пристроїв необхідні для виробництва батарей, які живлять дрони. Зараз потреби саме в акумуляторах значно більші, ніж в самих безпілотниках, зазначає волонтер.

«Саме дронами забезпечують багато організацій та структур, але не завжди до них ідуть батареї тієї якості, якої необхідно, і не в тій кількості. Наприклад, якщо для дрона-камікадзе необхідна одна батарея, то буває і так, коли пілот дронів здійснює 60 бойових вильотів і не втрачає його. Тому йому необхідно 60 батарей. Ми зараз формуємо ще одну точку в місті додаткову, на якій будуть збирати такі елементи живлення. Попит на них високий, але ми потребуємо необхідних елементів для їх виготовлення. Те, що нам потрібно знаходиться у використаних електронних сигаретах», – розповів Віталій Підгайчук.

В офісі «Розумне довкілля. Хмельницький» нагадали, що приймають також інші матеріали, які необхідні волонтерам для виготовлення інших речей. Наприклад, в Центр управління відходами можна приносити не тільки використані електронні сигарети, але й металеві бляшанки, гофрований картон, віск або парафін.

На майданчиках Центру встановлені спеціальні контейнери для прийому використаних електронних цигарок. Фото: з фейбуку “Розумне довкілля. Хмельницький”

Адреси Центрів управління в Хмельницькому:

  • проспект Миру, 7;
  • перетин вулиць Чорновола та Пілотської.

А також речі приймають в Екобусі за графіком його курсування по місту

Читайте також: У Хмельницькому впроваджуватимуть європейські принципи арбористики по лікуванню дерев та догляду за ними

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *