Відділення паліативної допомоги запрацювало в Летичеві

У Летичівській лікарні відкрили відділення паліативної допомоги.

Як повідомляють в Летичівській селищній раді, відділення на 15 ліжок прийматиме важкохворих, які потребують цілодобового догляду та знеболення, з Летичівської та Меджибізької громад. Це зокрема, онкохворі на крайніх стадіях, пацієнти з важкими неврологічними недугами тощо.

«На жаль, потреба в наданні паліативної та хоспісної допомоги щораз зростає. Важкохворі люди потребують особливої уваги, специфічного професійного і цілодобового догляду», – зазначив головний лікар медзакладу Віктор Зьомко.

У такого відділення, зазначають, найгуманніша місія – допомогти хворим боротися з важкими недугами, полегшити страждання і біль, надати всебічну психологічну підтримку.

Працюватимуть із хворими 4 лікарі, 5 медичних сестер, 4 працівниці молодшого персоналу.

Медичні послуги для пацієнтів паліативного відділення будуть безоплатними. У відділенні є все необхідне – від функціональних ліжок, до кожного з яких підведений кисень, до пристроїв автоматичного виклику чергової медичної сестри. Є портативні кардіограф, тонометри й інші засоби діагностування, реабілітації, обстеження та перевірки стану пацієнтів. Для хворих з бронхо-легеневими захворюваннями функціонує соляна кімната.

Читайте також: У нетішинській поліклініці з’явився рентген-апарат, який зводить до мінімуму шкоду від опромінення

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *