«Ваш родич у біді»: на Шепетівщині шахраї ошукали 76-річну пенсіонерку

Правоохоронці встановлюють обставини, за якої на гачок шахраїв попалася літня жінка. Зловмисники, використовуючи схему «ваш родич у біді», виманили у неї більше 13 тисяч гривень власних коштів. Як йдеться у дописі Шепетівського райуправління поліції, до 76-річної жительки Полонщини зателефонував невідомий та розповів, що нібито її син потрапив у аварію. Під час розмови шахрай представився адвокатом та попросив переказати гроші, щоб врегулювати конфлікт сина.

Схвильована жінка одразу перерахувала власні кошти на вказаний шахраєм рахунок. І тільки лише після цього пенсіонерка зателефонувала до сина та з’ясувала, що з ним усе гаразд та в ніку аварію він не потрапляв. Зрозумівши, шо її ошукали, жінка звернулася за допомогою до правоохоронців. Слідчі Шепетівського райуправління поліції розпочали кримінальне провадження.

«Якщо вам повідомили, що ваш родич чи знайомий у біді, не поспішайте перераховувати гроші, спочатку дізнайтеся у них особисто, чи відповідає інформація дійсності. Бережіть себе та свої кошти», – йдеться у дописі відомства.

Читайте також: На Хмельниччини вирок суду отримало подружжя, яке продавало людей для жебрацтва

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *