Уродженець Хмельниччини, який став зрадником, отримав підозру: йому загрожує довічне ув’язнення

Слідчі СБУ повідомили про підозру  уродженцю Хмельниччини, який допомагав рашистам  насаджувати окупаційний режим на тимчасово захоплених територіях Херсонської області, повідомили у спецслужбі.

Встановлено, що  зловмисник організував роботу «пенітенціарного» органу окупаційної влади.

За даними слідства, у лютому 2023 року він очолив «виправну колонію № 1 управління федеральної служби виконання покарань рф по Херсонській області», де утримуються викраденні та незаконно засудженні громадяни України.

Таке призначення від загарбників фігурант отримав невипадково, адже ще під час анексії Криму він,  тоді підполковник внутрішніх військ МВС України,  зрадив присязі і перейшов на бік ворога.

Протягом 2014 -2023 років зрадник служив  на керівних посадах в «федеральном казенном учреждении «отделе по конвоированию управления Федеральной службы исполнения наказаний по Республике Крым и г.Севастополю».

На підставі зібраних доказів зраднику повідомлено  про підозру за ч.1, ч.2 ст. 111( державна зрада) та ч. 1 ст. 408 (дезертирство) Кримінального кодексу України.  Йому загрожує позбавлення волі на строк 15 років або довічне ув’язнення.

Оскільки на даний час підозрюваний переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території, правоохоронцями проводяться комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *