У трьох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу полеглих захисників

У Хмельницькій, Кам’янець-Подільській та Дунаєвецькій громадах попрощалися з полеглими на російсько-українській війні захисниками. У боях за Україну полягли Андрій Сікора, Віталій Музика та Володимир Сосновський.

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, хмельничани віддали шану Герою російсько-української війни Андрію Леонтійовичу Сікорі 16 січня. Він загинув внаслідок важких поранень, отриманих 30 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Тепер Андрію Сікорі назавжди 45 років…

Поховали Героя на Алеї Слави кладовища, що у мікрорайоні Ракове.

Андрію Сікорі назавжди 45… Фото: khm.gov.ua

Учора, 17 січня, прощалася з Героєм Кам’янець-Подільська громада. В останню дорогу проводжали Віталія Музику.

Як повідомляють в Кам’янець-Подільській міській раді, він був командиром відділення загороджень взводу загороджень інженерно-саперної роти, мав звання молодшого сержанта.

Поховали Віталія Музику в селі Рихта. Йому було 35…

Поховали Віталія Музику в селі Рихта. Йому було 35… Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

Також учора, 17 січня прощалися з Героєм на Дунаєвеччині.

1 січня в районі населеного пункту Вербове Запорізької області під час виконання бойового завдання загинув старший стрілець аеромобільного відділення, житель села Мушкутинці – Володимир Сосновський.

Як повідомляють в Дунаєвецькій громаді, відтепер воїнові навіки 42…

«Щирий, відвертий, завжди готовий прийти на допомогу. Він мав велику життєву мудрість та непростий життєвий шлях…Працював будівельником. У січні 2023 року отримав повістку, проходив підготовку, отримавши навики стрільця. Повернувшись з підготовчого навчання постійно перебував на передовій, де і зустрів свій останній бій…», – розповідають про Володимира Сосновського у громаді.

Володимиру Сосновському навіки 42… Фото: Дунаєвецької тергромади

«Щирий, відвертий, завжди готовий прийти на допомогу» – розповідають про Володимира Сосновського у громаді. Фото: Дунаєвецької тергромади

Вічна пам’ять захисникам…

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *