У Старокостянтинові відновили можливість складати іспити з водіння

Минулого року Хмельниччина долучилася до пілотного проєкту з прозорого складання іспитів. Так в області утворилося 2 великі екзаменаційні хаби, розташовані у Хмельницькому і Кам’янці-Подільському. Решту сервісних центрів МВС області довелося закрити. Тепер знову з’явилася можливість складати іспити з водіння у Старокостянтинові. Про це повідомили у регіональному сервісному центрі МВС Хмельницької області.

Послуги з прийому теоретичних і практичних іспитів у Старокостянтинові надаватимуть з першого лютого. А запис для отримання послуги вже доступний у форматі онлайн.

Як зареєструватися на іспити

Реєстрацію можна здійснити через функціонал е-запис онлайн. Термін онлайн-реєстрації на теоретичний іспит – на 14 вперед. На практичний іспит термін запису віднедавна збільшили до трьох тижнів. Тобто, кандидати у водії мають можливість обрати онлайн талони на практичні іспити на 21 день.

Щодо офлайн-реєстрації, за допомогою терміналу у сервісному центрі МВС, запис здійснюється на поточний та 3 дні вперед. Це стосується й іспитів, й обміну та відновлення водійських прав, і реєстраційних дій з транспортними засобами.

Як відбуватимуться водійські іспити після оновлення сервісного центру у Старокостянтинові

Майбутні водії складатимуть теоретичні іспити в екзаменаційному класі з чотирма камерами для «перехресного» запису та аудіофіксацією. Тепер тут немає жодних «сліпих зон».

«Також оновлюємо та розширюємо автопарк, встановлюємо в обидві автівки сервісного центру МВС для складання іспитів систему відеоспостереження. Це теж виключає будь-яку можливість втручання в іспит. Крім цього, для більш ефективної роботи ми розширили штат екзаменаторів, а також збільшили кількість маршрутів для прийому практичних іспитів», – розповіли у регіональному сервісному центрі МВС Хмельницької області.

Нагадаємо, що тепер є можливість складати теоретичний іспит у сервісних центрах МВС без обов’язкового навчання в автошколі. Кандидат у водії повинен повідомити адміністратору, що самостійно опанував навчальний матеріал на відповідну категорію транспортного засобу.

У разі успішного складання теоретичної частини іспиту, майбутні водії звертаються до будь-якого акредитованого навчального закладу, де розпочинають практичне навчання. Після успішного складання практичного іспиту в автошколі, кандидат складає іспит у сервісному центрі МВС і отримує посвідчення водія.

Вартість складання теоретичного іспиту – 250 гривень, а практичного – 420 гривень. Скласти їх у Старокостянтинові можна буде за адресою: вулиця Чайковського 1-А.

Читайте також: Національний мультипредметний тест 2024: у Міносвіти назвали дати

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *