У нетішинській поліклініці з’явився рентген-апарат, який зводить до мінімуму шкоду від опромінення

Для консультативно-діагностичного медичного центру в Нетішині придбали цифровий рентгенівський апарат DRGEM GXR-52SD. Завдяки йому вдасться знизити ризики променевого навантаження пацієнтів, розповіла директорка медичного закладу Тетяна Дідич.

Як зазначають у Нетішинській міській раді, установка DRGEM GXR-52SD робить знімок миттєво. Це дозволяє зберігати зображення та проводити діагностику за допомогою комп’ютерної техніки, без будь-якого додаткового обладнання й матеріалів для проявлення знімків. Завдяки функціоналу можна проводити рентгенографію у будь-якому положенні пацієнта: і сидячи, і лежачи, і стоячи.

Порівняно з аналоговими рентгенівськими апаратами, цифрові дорожчі. Установка DRGEM GXR-52SD обійшлась у 3 мільйони 999 тисяч 981 гривню. Її придбали за кошти бюджету громади.

Також у Нетішинській міській раді анонсували відкриття медичного центру для комплексної реабілітації військових. Він буде розташований на базі стаціонару медзакладу. Нині там тривають ремонтні роботи. Читайте також: Хмельниччиною шириться ГРВІ та грип: в одному з міст школярів відправили на карантин

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *