У міському транспорті Красилова запровадили безкоштовний проїзд у вихідні дні

У Красилові започаткували ініціативу, яка сприятиме зменшенню витрат на проїзд у громадському транспорті. Йдеться не тільки про зниження вартості проїзду, а й про можливість користуватися міськими автобусними маршрутами безоплатно, розповіла сайту «Є» очільниця міста Ніла Островська.

Наразі виконком вже затвердив новий підхід до тарифів. Цей підхід передбачає зменшення вартості проїзду до 10 гривень у будні дні. Натомість у суботу й неділю оплачувати проїзд не потрібно – він безкоштовний для усіх. Користуватися безоплатно громадським транспортом без прив’язки до днів тижня (у будні) можуть учасники бойових дій, дошкільнята і школярі.

За словами Ніли Островської, ініціатива працюватиме впродовж усього періоду воєнного стану, а для бюджету громади обійдеться у 20-30 тисяч гривень на місяць.

«Ми роками створювали комунальний автопарк, щоб не потерпати від приватних перевізників, які самостійно визначали, їздити їм чи ні, відповідно до того, чи влаштовує їх тариф. А тепер, коли ми маємо комунальний автопарк, можемо розраховувати на власні фінансові можливості. Зараз такі можливості з’явилися, тому вирішили підтримати наших мешканців громади», – розповідає очільниця міста Красилів.

Посадовиця зазначає, що така можливість з’явилася завдяки надприбуткам комунального підприємства «Красилівське підприємство теплових мереж», яке відповідає у місті за перевезення та ще низку напрямків. Наразі у комунальному автопарку Красилова налічується 8 одиниць транспорту.

Читайте також: У хмельницьких тролейбусах замінюють валідатори: як сплачувати за проїзд

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *