У Летичеві запрацював ветеранський простір

 У Летичівській територіальній громаді відкрили центр підтримки для ветеранів, повідомили у селищній раді.

Тут військовослужбовці та їхні родити матимуть змогу отримати психологічний та юридичний супровід, допомогу у перекваліфікації та у розвитку ветеранського підприємства. Крім того, на базі Центру буде доступна фізична реабілітація з відповідними фахівцями.

Для дітей ветеранів у ветеранському хабі пропонуватимуть навчання з активного туризму, таборування «Летичівська СІЧ» та оздоровлення у рекреаційному центрі «Берег надії».

«Новостворений відділ стане місцем, де ветерани війни та їх сім’ї матимуть дієву допомогу, відчують підтримку, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання та потреби. Ветерани війни та їх рідні заслуговують безмежної вдячності та підтримки. Адже віддають свої сили, здоров’я та життя заради свободи своєї держави. Тому спільний обов’язок – стояти поруч з ними в цей нелегкий час», – зазначили у громаді.

Проєкт реалізували у рамках програми «ВАРТО: ЄДНАННЯ» від Українського Ветеранського Фонду. Для участі в ній на конкурс подали 119 заявок. Проєкт Летичівської селищної ради став одним з 21, які відібрали для втілення.

Знаходиться відділ «Ветеранський простір» Територіального центру соціального обслуговування населення Летичівської селищної ради за адресою: Летичів, вулиця Юрія Савіцького, 16.


Читайте також: Селищний голова однієї з громад на Хмельниччині вступив до лав ЗСУ

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *