У Кам’янці-Подільському та на Ізяславщині попрощалися з полеглими Героями

У Кам’янець-Подільській та Ізяславській громадах в останню земну дорогу провели захисників, які загинули на російсько-українській війні. Воїни віддали життя, боронячи Україну від ворога.

У Кам’янці-Подільському прощалися з Юрієм Кухтіним. Як повідомляють в міській раді, Юрій був мужнім та відповідальним бійцем, який до останнього подиху був відданим військовій присязі на вірність Українському народу.

1 січня воїн прийняв свій останній бій: отримані поранення були несумісні з життям. Юрію назавжди 39…

Поховали Героя на Алеї Слави у Кам’янці-Подільському.

У Кам’янці-Подільському прощалися з Юрієм Кухтіним. Фото: Кам’янець-Подільскої міської ради

Поховали Героя на Алеї Слави у Кам’янці-Подільському. Фото: Кам’янець-Подільскої міської ради

А на Ізяславщині днями прощалися Леонідом Демянчуком.

Як повідомляють в Ізяславській міській раді, загинув воїн 7 листопада 2023 року в одній із гарячих точок цієї війни – на Донеччині. Донедавна оборонець вважався зниклим безвісти. У рідних брата та сестри бійця жевріла надія, проте дива не трапилося.

«50-річний Юрій – мешканець села Білеве, машиніст автомобільного крана – людина складної і в той же час цікавої та багатогранної професії.… Справжній чоловік, який не бив себе в груди, щось комусь доводячи, а без слів виконував свою дуже важку і небезпечну роботу. Леонід Іванович хотів насолоджуватись своїм життям, жити поруч із рідними… Про щось мріяв, думав, надіявся… Та, на жаль, не судилось. Оборонець…. Основна риса, яка його вирізняла – це його козацька натура. Не зважаючи на те, що важко перехворів, за першим покликом серця став на захист рідної землі, коли ворог підступно й масштабно зайшов на нашу територію у 2022 році…», – згадують про Героя у громаді…

На Ізяславщині днями прощалися Леонідом Демянчуком. Фото: Ізяславської міської ради

Відправляючись добровольцем у самісіньке пекло – на Донбас, казав рідним: «Якщо я піду – за мною підуть й інші». Був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України»…

Провести воїна в останню путь прийшли численні односельчани, друзі, небайдужі жителі Ізяславщини. Поховали Леоніда Івановича з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі в селі Білеве.

Вічна шана захисникам…

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *