У Кам’янці-Подільському судили співробітницю банку, яка користалася кредитними коштами свого клієнта

У Кам’янці-Подільському відбувся суд над працівницею банку за привласнення понад 95 тисяч гривень. Жінка без відома постійного клієнта відкрила на нього кредит у розмірі 100 тисяч гривень і поступово знімала гроші з картки. Потерпілий дізнався про цю ситуацію, коли з його рахунку почало списувати кошти на погашення відсотків, що набігали. Про це повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Згідно з матеріалами справи, засуджена з липня 2019 року працювала головною економісткою відділення «Райффайзен Банк Аваль». У січні 2020 вирішила оформити кредит. Для цього вона підробила підпис клієнта і згодом отримала картку з кредитними коштами. Аби чоловік не дізнався про схему, зловмисниця закріпила рахунок за власним номером телефону. Після завершення формування кредитної справи, протягом двох місяців знімала готівку у банкоматах по всьому місту.

Коли сума сягнула понад 95 тисяч гривень, потерпілий помітив, що з його основного рахунку було знято 8 тисяч гривень в якості відсотків за кредит. Звернувшись до банку, чоловік зрозумів, що на нього незаконно оформлено позику.

Суд визнав винною працівницю банку у порушенні частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення майна) та частиною 2 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів). Однак, через завершення строків давності, він звільнив її від відповідальності. За привласнення майна її засудили до одного року іспитового терміну.

Читайте також: Завідувач лікарні з Шепетівщини, який вимагав хабарі із засуджених пацієнтів, отримав додаткову підозру

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *