У храмі на Красилівщині вперше молилися рідною мовою

 У храмі Свято-Покровської парафії села Чепелівка, що на Красилівщині, вперше зазвучала молитва українською мовою. Про це повідомили у Красилівській міській раді.

Як зазначають у громаді, ще 7 жовтня 2023 року понад 450 прихожан – членів релігійної громади – проголосували за перехід Свято-Покровської парафії села Чепелівка, яка тоді перебувала в підпорядкування УПЦ (мп) до Православної церкви України.

«Однак, настоятель храму не підтримав вибір своїх парафіян і відмовився переходити разом із громадою, і поки документи знаходилися на перереєстрації у Хмельницькій обласній військовій адміністрації, не надавав доступу до храму новообраній Парафіяльній раді та Контрольно-ревізійній комісії, а самостійно продовжував проводити в храмі богослужіння», – зазначають в міській раді.

Додають, що лише після отримання усіх необхідних документів, учора, 14 січня, релігійна громада увійшла до свого рідного храму та вперше із благочинним Красилівського округу ПЦУ протоіреєм Миколою Хом’яком помолились рідною мовою.

Нагадаємо, на початку січня ще одна релігійна громада на Шепетівщині перейшла з підпорядкування московського патріархату до Православної церкви України. За рішення перейти до ПЦУ проголосувала релігійна громада села Микулин Грицівської територіальної громади.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *