У Хмельницькому змінено рух громадського транспорту та є затори на дорогах

Сьогодні, 8 січня, у Хмельницькому змінено рух громадського транспорту. Як інформує пресслужба міської ради, через ворожу атаку та погодні умови, сьогодні ймовірні відхилення від графіків руху на деяких з маршрутів міського транспорту.

Отже, тролейбусні маршрути № 2А, 4, 4А, 7, 7А, 11, 11А, 16, 17 будуть рухатися через вулиці Кам’янецьку, Тернопільську, Молодіжну, Інститутську, Кам’янецьку та далі за маршрутом.

Автобусні маршрути:

  • № 26, 35, 49А – через Львівське шосе, вулицями Пулюя (колишня Хотовицького), Інститутську, здійснюють розворот на перехресті вулиць Інститутської та Молодіжної, далі їдуть по вулиці Інститутській, Кам’янецькій та далі за маршрутом.
  • № 21 та 51 – по вулиці Кам’янецькій, Інститутській, здійснюють розворот на перехресті вулиць Інститутської та Молодіжної, рухаються по вулиці Інститутській, Кам’янецькій та далі за маршрутом.
  • № 22, 29, 29А та 47 – їдуть по вулиці Кам’янецькій, Інститутській, Пулюя (колишня Хотовицького), Львівське шосе та далі за маршрутом.
  • № 18 – маршрут по вулиці Кам’янецькій (в обох напрямках руху) без заїзду на Львівське шосе та вулицю Тернопільську.

У пресслужбі Хмельницької міськради попереджають, що інформація по змінам у роботі громадського транспорту, якщо такі будуть, оновлюватимуть протягом дня. Нагадаємо, що в обласному центрі станом на ранок була перекрита для руху автотранспорту частина вулиці Тернопільської, це пов’язано із ранковою роботою Сил ППО на території області та міста зокрема.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *