У Хмельницькому завершують реконструкцію приміщень гуртожитку на Інститутській: який вигляд має будівля зсередини

Впродовж 2023 року у хмельницькому гуртожитку на Інститутській 12/1 тривали ремонтні роботи внутрішніх просторів. Нині реконструкцію вже завершують, повідомив заступник міського голови Хмельницького Василь Новачок.

За його словами, після здачі об’єкта в експлуатацію, тут оселяться люди, які через війну були вимушені покинути рідні домівки. Переважно це літні люди, мами з дітьми та люди з інвалідністю.

«Повністю відремонтовано мережі, санвузли, зроблено ремонти в кімнатах і місцях загального користування, замінено вікна. Придбано меблі, обладнання і побутову техніку. Все, що потрібно для тимчасового перебування в нашому місті. Адже переважна більшість людей планує повернутися додому після перемоги. Також паралельно ведуться роботи на Кам’янецькій 74», – каже Василь Новачок.

Проєкт реконструкції реалізовується за грантові кошти Європейського Союзу. Загалом у відремонтовані приміщення планується розселити понад 200 внутрішнього переміщених осіб.Читайте також: Мільйон на дрони зібрали волонтери з Хмельницького під час новорічних стрімів

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *