У Хмельницькому визначили, хто з талановитих дітей та митців отримуватиме стипендію міськради

У Хмельницькому визначили, хто з талановитих дітей міста та митців, викладачів мистецьких закладів отримуватимуть стипендію Хмельницької міської ради. Відповідне рішення ухвалили на сесії міської ради.

Цього року стипендію отримуватимуть 14 талановитих учнів, а також 20 викладачів та провідних митців, які мають вагомі досягнення в галузі мистецтва і культури. Загалом, призначили 34 таких стипендії.

Згідно з рішенням міської ради, для провідних митців стипендія складає 75 відсотків від мінімальної заробітної плати, для обдарованих дітей – 50 відсотків.

Список
провідних митців та викладачів мистецьких шкіл Хмельницької міської територіальної громади, яким призначені персональні стипендії Хмельницької міської ради на 2024 рік

– Бабич Юрій Миколайович – викладач Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового.
– Бухтенко Наталія Миколаївна – викладач Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового.
– Горобець Лілія Анатоліївна – викладач Хмельницької школи мистецтв.
– Горобець Юрій Васильович – керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури.
– Дударчук Марина Володимирівна – викладач Хмельницької художньої школи.
– Євгеньєва Лідія Андріївна – викладач Хмельницької школи мистецтв.
– Єрьоменко Наталія Юріївна – викладач Хмельницької художньої школи.
– Інструментальний ансамбль «Дип Тих» викладачів Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового у складі Барзишеної Вікторії Валеріївни та Голотюк Лілії Анатоліївни.
– Коневега Дарія Геннадіївна – артистка Хмельницького академічного муніципального естрадно-духового оркестру.
– Король Олександр Володимирович – викладач Хмельницької школи мистецтв.
– Севак Аліна Олександрівна – викладач Хмельницької школи мистецтв «Райдуга».
– Пасека Віра Геннадіївна – викладач Хмельницької школи мистецтв «Озерна».
– Тітов Анатолій Григорович – викладач Хмельницької школи мистецтв.
Учик Алла Михайлівна – майстриня з бісероплетіння.
– Шенькарук Юлія Юріївна – викладач Хмельницької школи мистецтв.
– Штогріна Ірина Броніславівна – керівник зразкового ансамблю народного танцю. «Намисто» Хмельницького міського будинку культури.
– Франчук Дар’я Андріївна – викладач Хмельницької школи мистецтв.
– Хворостюк Любов Анатоліївна – викладач Хмельницької художньої школи.
– Цуркан Людмила Єгорівна – викладач Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового.
– Ярова Наталія Борисівна викладач Хмельницької школи мистецтв «Озерна».

Список
обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади, яким призначені стипендії Хмельницької міської ради на 2024 рік

– Горобець Даніїл Юрійович – учасник народного аматорського анасамблю бального танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури;
– Бережна Каріна Іванівна – учениця Хмельницької школи мистецтв;
– Доротюк Анастасія Олександрівна – учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Намисто» Хмельницького міського будинку культури;
– Момотова Анна Вікторівна – учениця Хмельницької школи мистецтв;
– Іванцова Вероніка Юріївна – учениця Хмельницької художньої школи;
– Дженджеруха Марія Олегівна – учениця Хмельницької художньої школи;
– Цвєтус Анастасія Ігорівна – учениця Хмельницької школи мистецтв;
– Гулій Аріна Романівна – учениця Хмельницької школи мистецтв «Райдуга»;
– Бучина Ольга Володимирівна – учениця Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового;
– Бриндікова Софія Юріївна – учениця Хмельницької школи мистецтв;
– Кузнецов Родомир Антонович – учень Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового;
– Іванов Микола Юрійович – учень Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового;
– Зульфікар Софія Алієвна – учениця Хмельницької школи мистецтв «Озерна»;
– Лескова Кіра Валеріївна – учениця Хмельницької школи мистецтв.

Читайте також: «Форма вогню»: фільм про героїв без зброї

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *