У Хмельницькому повідомили про зміну ряду тролейбусних та автобусних маршрутів

Хмельницька міська рада повідомила про зміну ряду тролейбусних та автобусних маршрутів.

Зокрема:

  • Тролейбусні маршрути № 2А, 4, 4А, 7, 7А, 11, 11А, 16, 17 здійснюють рух через вул. Кам’янецьку, Тернопільську, Молодіжну, Інститутську, Кам’янецьку та далі за маршрутом.
  • Автобусні маршрути № 26, 35, 49А здійснюють рух через Львівське шосе, вул. Пулюя (колишня Хотовицького), Інститутську, здійснюють розворот на перехресті вул. Інститутської та Молодіжної, далі здійснюють рух по вул. Інститутській, Кам’янецькій та далі за маршрутом.
  • Автобусний маршрут № 21 та 51 здійснює рух по вул. Кам’янецькій, Інститутській, здійснюють розворот на перехресті вул. Інститутської та Молодіжної, далі здійснюють рух по вул. Інститутській, Кам’янецькій та далі за маршрутом.
  • Автобусні маршрути № 22, 29, 29А та 47 здійснює рух по вул. Кам’янецькій, Інститутській, Пулюя (колишня Хотовицького), Львівське шосе та далі за маршрутом.
  • Автобусний маршрут № 18 здійснює рух по вул. Кам’янецькій (в обох напрямках руху) без заїзду на Львівське шосе та вул. Тернопільську.

У міськраді також попереджають, що через повітряну тривогу і погодні умови сьогодні ймовірні відхилення від графіків руху.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *