У Хмельницькому посилять заходи щодо ведення військового обліку населення

У Хмельницькому посилять заходи щодо поліпшення ведення військового обліку населення на території громади. Відповідне розпорядження підписав міський голова міста Олександр Симчишин.

Зокрема у розпорядженні йдеться:

  • Затвердити план проведення перевірок стану військового обліку громадян України на підприємствах, установах та організаціях, розташованих на території Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік.
  • Затвердити склад комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, розташованих на території Хмельницької міської територіальної громади.
  • Затвердити графік звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій Хмельницької міської територіальної громади з обліковими даними Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік.
  • Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю забезпечити інформаційний супровід функціонування системи військового обліку, спільно з начальником Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки розміщувати інформаційні матеріали з питань військового обліку на офіційному вебсайті Хмельницької міської ради.
  • Відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування  забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в виконавчих органах Хмельницької міської ради.
  • Управлінню з питань реєстрації Хмельницької міської ради щомісяця до 5 числа надавати повідомлення Хмельницькому об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, зареєстрованих (ліквідованих) на території Хмельницької міської територіальної громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *