У Хмельницькому попрощалися з відомим футболістом Богданом Шершуном

Сьогодні, 15 січня, в Хмельницькому в останню дорогу провели Богдана Шершуна, відомого в минулого професіонального футболіста, серце якого зупинилося 7 січня в одній з лікарень Бельгії. 

«Він виріс на моїх очах – від маленької дитини до легенди українського футболу, – каже Ігор Хіблін, голова Хмельницької обласної асоціації футболу. – На футбольної полі він був справжнім бійцем – грав із першої і до останньої хвилини. А в позафутбольному житті – добра та щира людина. Навіть не віриться, що така біда сталася. Ми будемо його пам’ятати таким, яким він був».

Едуард Цихмейструк, Вячеслав Шевчук, Сергій Нагорняк, Євген Хачеріді, Андрій Воробей, Володимир Єзерський, Руслан Костишин, Віталій Самойлов – ось неповний перелік відомих футболістів у минулому, які сьогодні приїхали з різних куточків до Хмельницького, щоб попрощатися з Богданом Шершуном. Хтось з ним грав на професійному рівні, хтось – у ветеранській збірній України. Прийшли і хмельничани – рідні, знайомі, друзі, колеги, вболівальники…

Попрощатися з Богданом Шершуном приїхало чимало відомих в минулому футболістів: Едуард Цихмейструк, Сергій Нагорняк, Вячеслав Шевчук та інші

Попрощатися з Богданом Шершуном приїхало чимало відомих в минулому футболістів: Едуард Цихмейструк, Сергій Нагорняк, Вячеслав Шевчук та інші.

«Він був справжнім українцем, людиною з великим серцем, – вже на кладовищі в мікрорайоні Лезневе каже Олег Собуцький, засновник ветеранської збірної, який нині захищає Україну від російських загарбників. – Ти був справжнім і вірним! Богдан багато чого робив для України, стільки матчів провів з нами в зоні бойових дій… допомагав військовим. Ми безмежно вдячні Богдану, його родині… Слава Україні! Нехай з Богом спочиває».

Важка хвороба зупинила серце Богдана Шершуна 7 січня.

Богдан Шершун народився 14 травня 1981 року в Хмельницькому. Тут і робив перші кроки у футболі. А в 1997 році він дебютував у вищій лізі чемпіонату України в складі ФК «Дніпро». У 2005 році став володарем Кубка УЄФА в складі московського ЦСКА. За роки професіонального футболіста він грав за «Дніпро», київський «Арсенал», криворізький «Кривбас», луцьку «Волинь». Був гравцем збірної України різних вікових груп, а також мав досвід матчів за національну збірну. З 2014 року Богдан Шершун був експертом на телебаченні та грав за ветеранську збірну України з футболу. Як кажуть його друзі, хотів стати тренером професіонального футбольного клубу, але… важка хвороба завадила цьому.

Богдану Шершуну назавжди 42 роки

Богдану Шершуну назавжди 42 роки.

Поховали Богдана Шершуна на кладовищі в мікрорайоні Лезневе.

15 січня Богдан Шершун спочив у Хмельницькому на кладовищі в мікрорайоні Лезневе.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *