У Хмельницькому попрощалися із загиблими під час ракетної атаки трьома чоловіками

Учора, 10 січня, у Хмельницькому провели в останню дорогу трьох чоловіків, які загинули під час ворожої ракетної атаки з боку росії 8 січня. В останню дорогу провели Івана Шевчука, Петра Білого та Сергія Рижука. Про це повідомляє «Суспільне».

Один із загиблих – 76-річний Іван Шевчук. Чоловік народився на Ярмолинеччині у селі Косогірка. Як розповів його рідний брат Василь Шевчук, загиблий мав дружину, доньку, сина, внуків. Колеги згадують загиблого як щиру людину та гарного спеціаліста.

Колега Катерина Рудюк пропрацювала з Іваном Шевчуком 17 років. Каже, він заслуговує лише щирих та добрих слів. Дуже відповідальний був та справедливий, з усіма мав приязні стосунки. Поважав усіх і його поважали.

76-річний Іван Шевчук. Чоловік народився на Ярмолинеччині. Скрін з відео

Прощалися у Хмельницькому і з Петром Білим, який також загинув від терористичної атаки з боку росіян. Йому було 68 років. Чоловіка знайшли під завалами наступного дня.

Провести в останню дорогу загиблого прийшли рідні колеги та друзі. Сусідка Петра Катерина Леонідівна каже, знає його сім’ю майже 40 років. Дуже приємний був, завжди відкликався на допомогу. Звістка про загибель стала для неї шоком.

Прощалися у Хмельницькому і з Петром Білим, який також загинув від терористичної атаки з боку росіян. Скрін з відео

Також прощалися із загиблим від російської атаки на Хмельниччину Сергієм Рижуком.

Його рідна тітка Надія каже, Сергій був їй як син, ніколи не відмовляв в допомозі, дуже хороший сім’янин, любив своїх онуків. Через тиждень він мав би відзначати своє 61-річчя.

Через тиждень Сергій Рижук мав би відзначати своє 61-річчя. Скрін з відео

Нагадаємо, 8 січня вранці російські терористи атакували ракетами Хмельниччину. Внаслідок цього загинули троє людей, ще двоє отримали поранення.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *