У Хмельницькому попрощалися із трьома військовими, які загинули на Херсонщині

Вчора, 12 січня, у Хмельницькому попрощалися із трьома військовими, які загинули на Херсонщині. В останню путь провели Вадима Дзяда, Віктора Дралюка та Сергія Борщова. Бійці служили разом, інформує Суспільне.

При форсуванні Дніпра загинув військовий Вадим Дзяд на псевдо “Мажор”. Вадим — наймолодший із захисників, з якими сьогодні попрощались. Цього року йому мало б виповнитися 20.

“Був перспективний, розумний. Були плани стати головним сержантом роти. Не те, що плани, напевно, він би й був, якби зміг пройти це випробування в Кринках”, — розповідає командир з позивним “Самурай”.

Вадим Дзяд повернувся з-за кордону і пішов захищати Україну з початком повномасштабного вторгнення.

“З’являється в училище зі своїми друзями і каже: “Ми до вас по справі. Хочемо взяти характеристики у військкомат”. Я кажу: “Ви ж молоденькі, вам тільки по 18 років. А вони: “Ні, ми хочемо йти захищати нашу Україну”, — пригадує викладач вищого професійного училища № 4, яке закінчував Вадим — Олександр Ластовецький.

Віктор Дралюк загинув у день свого 42-річчя у населеному пункті Кринки. Віктор добровільно пішов на фронт на початку повномасштабного вторгнення, каже його друг Алік.

“Він був автомеханіком. Він гарний моторист, хорошим механіком був. Потім служив в АТО… Наш спільний друг подзвонив з Херсонщини і каже: “Ти знаєш, Віті нема”. Я не повірив. Я просто не знав, як мені під’їхати до батька спитати”, — каже його друг Алік.

Сергій Борщов з позивним “Борщ” був на війні командиром взводу. Він загинув у Кринках, розповідає військовий з псевдо “Самурай”.

“Хоробрий воїн. Він прийшов так само, як і всі ми – з цивільного життя, захищати країну. Ну, хтось став там командиром, хтось офіцером, по різному, але завдання у всіх – одне”, — каже “Самурай”.

За його словами, ці військові на різних фронтах хоробро захищали Україну.

“Переплисти на той бік — це вже не подвиг, але хоробрий вчинок, який має оцінитися побратимами, сім’ями, суспільством. Бо той плацдарм, який там озвучений, як такий великий, масштабний, на жаль, дуже великі втрати”, — зазначає військовий на псевдо “Самурай”.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *