У Хмельницькому попрощалися із двома полеглими на війні захисниками

У Хмельницькому сьогодні, 8 січня, провели в останню дорогу полеглих на російсько-українській війні захисників. Олександр Пашинський після початку повномасштабної війни він повернувся в Україну з-за кордону та пішов до лав Збройних Сил добровольцем. Понад півтора року Олександр Пашинський воював під Авдіївкою, був водієм-слюсарем. Як розповіла журналістам телеканалу «Місто» Олена Покотило, сусідка загиблого захисника, вона із ним разом росла – жили в одному будинку.

«Із перших днів він воював за нас: за наш мир і нашу землю. Ми разом виросли: всі свята та всі дні народження – все було разом. У нього була сама світла усмішка. Без нього залишилася дружина, двоє доньок, сестра і старенька мати», – розповіла жінка.

З 25 листопада 2023 року Олександр Пашинський вважався зниклим безвісти. Лише нещодавно тіло Героя вдалося повернути додому. Поховали Олександра Пашинського на кладовищі в мікрорайоні Гречани. Тепер йому навіки 53 роки.

У Свято-Георгіївському храмі простилися сьогодні, 8 січня, і з Олексієм Андреєвим. Чоловік пішов захищати батьківщину влітку 2023-го добровольцем. А з грудня вже воював у складі 86 окремого батальйону територіальної оборони. Мав золоті руки, був хорошим водієм та полагодив всі машини в підрозділі, які потребували ремонту, – розповідає журналістам телеканалу «Місто» про загиблого воїна його побратим на псевдо «Фаза».

«В нього залишилася дружина, доньки та старенька мати. Два його зяті також зараз воюють. Плани у всіх були і зараз є єдині для всіх – отримати Переимогу», – розповів військовослужбовець.

Загинув Олексій Андреєв 2 січня цього року під час обстрілу в селі Тягинка Херсонської області. Тепер йому назавжди 48. Поховали Героя на Алеї Слави в мікрорайоні Раково.

 
Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *