У Хмельницькому попрощались із чотирма загиблими на війні військовими-тероборонівцями

Захищали Україну з перших днів великої війни, усі четверо служили в 86 окремому батальйоні територіальної оборони та загинули в один день. Сьогодні, 3 січня, у Хмельницькому попрощалися з чотирма військовослужбовцями: Олександром Гаврилюком, Олегом Кубеєм, Олександром Чернецьким та Євгеном Бондарем.

Від квітня 2022 бійці воювали в Харківській, Донецькій та Херсонській областях. Троє бійців загинули 29 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області під час форсування річки Дніпро. А Євген Бондар помер від отриманих важких поранень у шпиталі 30 грудня.

Як розповів журналістам Суспільного військовослужбовець з позивним «Балу», саме він привіз тіла чотирьох полеглих земляків , з яких один — його побратим Олександр Чернецький.

«Мій боєць, з мого підрозділу, з яким ми прожили, прослужили понад два роки й разом перебували на херсонському напрямку. Ми коли виїжджали вже на херсонський напрямок, я їм казав, що ви зі мною поїхали, зі мною приїдете. Я не думав, що я привезу його саме так. Але я виконав свою обіцянку, я його привіз додому», — розповів військовий.

Олег Кубей був родом з Хмельницького.  Навчався на третьому курсі хіміко-технологічному факультету Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. На початку війни взяв академвідпустку, щоб захищати свою країну. Тепер йому назавжди 22. Фото: Суспільне Хмельницький

Євген Бондар був родом із села Велика Калинівка, що у Хмельницькому районі. Навчався на айтішника, мріяв створити власну сім’ю, та не встиг. Тепер йому залишиться навіки 22 роки… Фото: Суспільне Хмельницький

Олександр Гаврилюк жив у селі Святець на Теофіпольщині. На захист України став в 2014 році. Йому було 53 роки. Фото: Суспільне Хмельницький

Хмельничанин Олександр Чернецький загинув у віці 45 років. Раніше захисник служив у добровольчому формуванні «Балу». Згодом поповнив лави 86 батальйону ТрО. Фото: Суспільне Хмельницький

Колишній командир загиблих воїнів з позивним «Сват» згадує, що Євген Бондар та Олег Кубей були наймолодшими бійцями роти. До нього хлопці прийшли 25 лютого 2022 року, а з Хмельницького разом з ним та іншими виїхали на фронт на початку квітня.

«І весь цей період часу вони завжди були на позиціях, ніколи не відмовлялись виконувати бойові завдання. Хлопців знав дуже добре, виявляли себе тільки з позитивного боку», – розповів журналістам телеканалу «Місто» військовослужбовець.

Олега Кубея та Олександра Чернецького поховали на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове. Євгена Бондара поховали в селі Велика Калинівка Хмельницького району. А Олександр Гаврилюк свій останній спочинок знайшов в селі Святець на Теофіпольщині.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *