У Хмельницькому на продаж виставили приміщення ритуальної служби

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на торги чотири приміщення. Від продажу нерухомості планують отримати понад 2,7 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Три з чотирьох приміщень, які продаються, розташовані на вулиці Чорновола, 125 та знаходяться на балансі комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба».

Так, на продаж виставили виробниче приміщення загальною площею 198,7 квадратних метра. З інженерних мереж будівля забезпечена електропостачанням. Приміщення потребує ремонту, орендаторів не має.

Стартова вартість приміщення 901 тисяча гривень. Дата аукціону – 1 лютого.

Приміщення, яке виставили на продаж. Фото: prozorro.sale

Також на аукціон виставили одноповерхову нежитлову будівлю загальною площею 172,4 квадратних метра, яка також потребує ремонту. Стартова ціна нерухомості 668,4 тисячі гривень. Аукціон проведуть 2 лютого.

Ще міськрада продає приміщення гаражу площею площею 64,7 квадратних метра. Стартова вартість будівлі 364,4 тисячі гривень. Аукціон запланували на 31 січня.

Окрім приміщень «Хмельницької міської ритуальної служби» на торги також виставили приміщення, яке розташоване на Львівському шосе, 51. Площа приміщення – 58,3 квадратних метра.

Приміщення розташоване в цоколі багатоповерхового житлового будинку, обладнане санвузлом. Вхід в приміщення здійснюється з двору. Будівля має водопровід, каналізацію, електропостачання, індивідуальне опалення.

З 2021 року приміщення передане в оренду приватній агропромисловій фірмі «Злагода» строком на п’ять років для розміщення закладу харчування. Розмір місячної орендної плати становить 5208,96 гривень (без ПДВ).

Стартова вартість приміщення 816,7 тисяч гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило торги на передачу в оренду комунальної частки кінотеатру “Сілістра”.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *