У Хмельницькому, Красилові та Волочиську провели в останню дорогу захисників

Із захисниками української землі прощалися сьогодні, 15 січня, у Хмельницькому, Красилові та Волочиську. В останню дорогу проводжали Михайла Кравчука, Віктора Кривинчука та Сергія Годованця.

У Свято-Георгіївському храмі Хмельницького прощалися із Михайлом Кравчуком. Як повідомляє МТРК «Місто», до того, як стати на захист України, чоловік працював вантажником. У вересні 2023 року Михайла Кравчука мобілізували. Він був мінометником у складі 71-ї окремої єгерської бригади. Захищав Україну на Запорізькому та Донецькому напрямках.

«Лише гарні спогади про нього та гарні слова можна сказати, – розповідає колега загиблого Михайла Кравчука Олена. – Завжди був душею компанії. Б будь якій ситуації знаходив вихід і спільну мову з людьми. Телефонував з позицій, завжди казав, що все добре, щоб ми берегли себе і свої родини».

Загинув Михайло Кравчук 8 січня у селі Новокалинове Покровського району. Йому навіки 32…

Поховали Героя на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Прощалися із захисником і в Красилові. Рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими «живим» коридором пам’яті та шани віддали шану мужньому українському воїну – Віктору Кривинчуку, якому назавжди залишиться 45 років…

Як повідомляють в Красилівській міській раді, прощалися з Героєм в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України та на площі Незалежності.

Віктор Кривинчук до останнього свого подиху з честю виконував військовий обов’язок та мужньо захищав Батьківщину. Загинув 9 січня в районі населеного пункту Новоандріївка Запорізької області…

Віктору Кривинчуку назавжди залишиться 45 років… Фото: Красилівської міської ради

Віктор Кривинчук до останнього свого подиху з честю виконував військовий обов’язок та мужньо захищав Батьківщину. Фото: Красилівської міської ради

А Волочиська громада сьогодні, 15 січня, в останню дорогу проводжала захисника Сергія Годованця.

«Народився Сергій 20 травня 1989 року в селі Копачівка в багатодітній родині. Навчався в Копачівській загальноосвітній школі. Одразу по її закінченні – пішов працювати, щоб утримувати свою родину. Останнє місце його роботи – ТОВ «Агробізнес». Сергій був турботливим сином та найкращим братом. Щирий, добрий з відкритим серцем – він мав багато друзів. За словами бойових побратимів, родина для нього завжди була на першому місці. Завжди усміхнений і приязний, спокійний і позитивний…», – розповідають про загиблого у Волочиській міські раді.

31 грудня 2023 року, в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Куп’янському напрямку життя Сергія обірвалося. Він віддав його, виконуючи військовий обов’язок перед народом України.

В Сергія залишилась мама, три сестри та двоє братів.

Волочиська громада сьогодні, 15 січня, в останню дорогу проводжала захисника Сергія Годованця. Фото: Волочиської міської ради

Із загиблим прощалися рідні, друзі, побратими… Фото: Волочиської міської ради

Вічна шана захисникам…

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *