У Хмельницькій міськраді нагадали про штрафи за неприбрані від снігу та льоду території

У пресслужбі Хмельницької міської ради нагадали, що, окрім комунальників та двірників, забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду зобов’язані також підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці. В тому числі орендарі приміщень, на закріплених за ними територіях. Як йдеться у дописі, це прописано у Правилах благоустрою Хмельницької міської територіальної громади.

Через погіршення погодних умов, управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста звертається з проханням забезпечити своєчасну очистку від снігу, льоду та посипку протиожеледними засобами прилеглих територій. До них входять тротуари, пішохідні доріжки та сходинки. Також є окреме прохання до водіїв автотранспортних засобів: не припарковувати автомобілі уздовж доріг, щоб спецтехніка мала можливість більш ефективно здійснювати прибирання міських вулиць.

У Правилах благоустрою Хмельницької міської територіальної громади зокрема на зимовий період прописано наступне:

  • роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
  • від снігу та льоду насамперед очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
  • в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах;
  • регулярно, з дотриманням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
  • вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід самостійно або силами спеціалізованих підприємств на умовах договору.

За невиконання необхідних робіт з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну чи здоров’ю громадян, передбачена відповідальність – штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 гривень, для фізичних – від 340 до 1360 гривень.

Читайте також: На випадок погіршення погодних умов на Хмельниччині працюють «Пункти незламності»

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *