У громаді на Хмельниччині знайшли прихисток на зиму сотні лебедів

На території Клубівського старостинського округу знайшли прихисток на зиму сотні лебедів. Вони щороку оселяються на річці Горинь, повідомили в Ізяславській міській раді.

Завдяки шлюзу, розташованому на річці Горинь, по течії річки утворилася невелика запруда, де вода повністю не замерзає навіть у сильні морози. Відтак, узимку це місце облюбували водоплавні пернаті. Серед них – і величні птахи царської краси і божественної грації.

«І дорослі, і діти часто навідуються до цього пташиного королівства, приносять птахам зерно, годують їх та милуються ними. А шипуни, у свою чергу, довіряють селянам, підпливаючи до самісінького берега, щоб пригоститися запропонованими смаколиками.

Щоб створити кращі умови пернатим, місцевий підприємець Костянтин Остапчук придбав та встановив годівниці для лебедів, аби не висипати корм прямо на сніг. А сільськогосподарський підприємець Олександр Домбровський забезпечив на тривалий час кормом для годівлі птахів.

Місцеві жителі стежать за тим, аби птахів не ображали. Адже лебеді занесені до Червоної  книги України. Їх не можна зганяти з гнізд, ображати, а тим паче – убивати» – інформують у громаді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *