У громаді на Хмельниччині після перевірки скасували закупівлі на суму 2 млн гривень

У Хмельницькій ОВА провели чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», в ході якого члени комісії розглянули 3 основні питання.

Серед них:

  • щодо витрат коштів, виділених з фонду ліквідації збройної агресії під час проведення закупівлі робіт КНП «Красилівська багагопрофільна лікарня» Красилівської міської ради;
  • щодо можливих зловживань у процесі діяльності військово-лікарських комісій;
  • а також здійснено аналіз закупівель, які реалізуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Так, відповідно до питання щодо перевірки закупівель на опрацювання робочою групою було відібрано 4 об’єкти, замовниками яких є Жванецька, Розсошанська сільські ради, а також Теофіпольська селищна рада.

За результатами опрацьованих матеріалів, замовники скасували закупівлі на території Теофіпольської громади на суму 2 млн гривень. Також рекомендовано правоохоронним органам провести детальний аналіз двох закупівель щодо придбання техніки Жванецькою сільською радою та закупівлі щебенево-піщаної суміші Розсошанською сільською радою, повідомили в ОВА.

Наступним дискусійним питанням став аналіз перевірки можливих зловживань у процесі діяльності військово-лікарських комісій. Варто зазначити, що нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції визначило 20 найпоширеніших корупційних ризиків у діяльності військово-лікарських комісій Збройних сил України та розробило рекомендації для їх усунення та/або мінімізації. За словами представника Департаменту охорони здоров’я ОВА, відповідні рекомендації враховані та перебуватимуть на контролі під час подальшої роботи ВЛК області.

Окремо робоча група пропрацювала питання витрат коштів, виділених з фонду ліквідації збройної агресії під час проведення закупівлі робіт Комунальним некомерційним підприємством «Красилівська багагопрофільна лікарня» Красилівської міської ради. У зв’язку із наявними певними зауваженнями, рекомендовано відповідну закупівлю спрямувати на вивчення до Аудитслужби, аби уникнути неефективних витрат коштів.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *