У громаді на Хмельниччині облаштують прихисток для переселенців за п’ять мільйонів гривень

Управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міськради оголосило торги на реконструкцію будівлі для розміщення переселенців у селі Миньківці вартістю 5,57 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про реконструкцію триповерхової будівлі під помешкання для проживання внутрішньо-переміщених (евакуйованих) осіб по вулиці Шевченка, 18 в селі Миньківці Дунаєвецької територіальної громади. За цією адресою у Миньківцях розташована будівля амбулаторії.

Нині у прихистку в Миньківцях живе 52 людини.

За даними “Суспільне”, проєкт громади “Домівка подалі від небезпеки” отримав підтримку Глобального фонду міст для мігрантів і біженців.

Мова йде про грант у сумі 200 тисяч євро. Ці гроші Дунаєвецька тергромада спрямує на перепрофілювання колишньої лікарні для надання житла ВПО. Частина робіт вже зроблена силами Дунаєвецької громади, а за допомогою міжнародних гуманітарних організацій буде відремонтовано третій поверх приміщення.

Після закінчення будівельних робіт громада зможе дати тимчасову домівку ще для 5-6 сімей.

Роботи планують завершити до 31 травня.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що у Миньківцях поряд з корпусом лікарні, облаштували теплицю, де українці, які вимушено покинули свої домівки через війну, будуть опановувати агросправу.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *