У громаді на Хмельниччині через суд розірвали договір оренди з підприємством: хочуть залучити нових інвесторів

Влада Городоцької громади планує відновити промисловість у місті та залучити якнайбільше інвесторів. Відповідно від перемовин перейшли до конкретних дій.

Зокрема, у судовому порядку Городоцькій міській раді вдалося розірвати договір оренди із власником колишнього нового цукрового заводу, йдеться у матеріалі видання Городок.City.

Новий цукровий завод у Городку не працює з 2007 року. Відповідно 143 гектари землі комунальної власності вже понад 15 років пустують. Підприємство не тільки не функціонує, а й заборгувало бюджету Городоцької громади мільйони гривень орендної плати. Відтак міська рада подала позов до суду.

«Уже понад 15 років споглядаємо, як просто стоїть величезна територія, — зазначила Неоніла Андрійчук, голова Городоцької громади. — Хоча ми сподівалися, що таки вдасться відновити виробництво цукроварів. Зазначу, що у серпні 2022 року власники цукрового заводу зобов’язувалися запустити підприємство. Та, як виявилося, це виробництво уже неможливо запустити, адже технологічне обладнання не відповідає сучасності та не підлягає експлуатації».

Тож відповідно до рішення суду другої інстанції договір оренди розірвано і 25 січня на позачерговій сесії Городоцької міської ради депутати розглянули питання щодо поділу 143 гектарів землі на декілька земельних ділянок.

Відповідно 143 гектари поділено на 6 ділянок орієнтовними площами 0,09 га, 0,10 га, 0,15 га, 11 га, 33 га та 100 га. Об’єкти нерухомості приватного підприємства знаходяться на чотирьох із шести ділянках.

Чотири ділянки, на яких встановлені об’єкти нерухомості компанії, пропонуватимуть їй же взяти в оренду на нових умовах — відповідно до нормативно-грошової оцінки землі під 12%. Дві ділянки – 100 і 11 гектарів рада планує виставляти на аукціон для залучення нових інвесторів.

Територія нового цукрового заводу

Варто зазначити, що за словами голови громади, тепер основна мета міської ради – вести перемовини із всіма власниками колишніх потужних промисловостей у Городку і, якщо буде потрібно, то й у судовому порядку, заради того, аби поетапно відновити промисловість у місті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *