У двох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу полеглих українських захисників

Сьогодні, 16 січня, з полеглими на російсько-українській війні захисниками попрощалися у двох громадах Хмельниччини.

У Шепетівці в останню дорогу проводжали солдата, старшого оператора розвідувального взводу 34-річного Олега Даниленка. Як повідомляють в Шепетівській міській раді, народився та виріс чоловік в селі Коханівка. Після закінчення у 2007 році Великокаленецької загально-освітньої школи, навчався у на бухгалтера у Шепетівському сільськогосподарському технікумі. Згодом продовжив навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Строкову службу Олег пройшов в десантно-штурмових військах у Хмельницькому. Після закінчення служби працював будівельником за кордоном. Незадовго до повномасштабного вторгнення повернувся на Україну. До лав територіальної оборони Олег Даниленко вступив наступного дня після початку повномасштабного вторгнення.

34-річний Олег Даниленко добровільно пішов до лав територіальної оборони на другий день від початку повномасштабного вторгнення. Фото: пресслужби Шепетівської міськради

Служив у батальйоні, який охороняв аеропорт Жуляни, пізніше продовжив службу у гарячій точці на Запорізькому напрямку. Завжди повертався в стрій, коли вдавалося залікувати отримані чисельні контузії.

«У війську отримав позивний «Партизан». Відповідальний, товариський, веселий, життєрадісний, міг завжди підняти настрій і знайти вихід із будь-якої ситуації, він був тим, про кого згадуєш завжди із повагою та усмішкою на обличчі», – розповідають про нього побратими.

Життя військового обірвалося 5 січня під час виконання бойового завдання в Запорізькій області

«Йдуть у засвіти найкращі. Олег був тим, хто не боявся стати на захист України. Його служба в ЗСУ була не лише зобов’язанням, а й виявом його патріотизму та любові до України», – розповідають про полеглого захисника у Шепетівській міськраді.


Війна забрала життя і воїна із Волочиська. Сьогодні жителі громади прощалися із 38-річним Вадимом Косминою. У місті чоловік народився, зростав та навчався у Волочиській школі №5, потім здобував освіту в Хмельницькому національному інституті, одружився, народилися діти.

Як розповідають у Волочиській міській раді, на захист України Вадим Космина став у вересні минулого року. Він, як і його два брати, гідно виконував військовий обов’язок, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України. Загинув воїн 11 січня на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання.

38-річний Вадим Космина загинув 11 січня, виконуючи бойове завдання на Харківському напрямку. Фото: Волочиської міськради


«Всі мрії Вадима і добрі справи обірвалися на 39-му році життя. Його ім’я назавжди буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя. У Вадима Космини залишились батьки, дружина, двоє синів та брати», – розповідають про полеглого захисника у Волочиській громаді.

Вічна шана та пам’ять полеглим українським захисникам…

Читайте також: Хмельницька громада передала військовим 10 безпілотників, призначених для польотів у складних умовах погоди

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *