Справа Лабазюка: заставу в 40 мільйонів не скасували

Відбувся розгляд апеляційної скарги сторін захисту та обвинувачення на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду, якою народного депутата взяли під варту з можливістю внесення застави у 40 мільйонів 260 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

«За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення, а ухвалу слідчого судді ВАКС — без змін. Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає», – йдеться в повідомленні Апеляційної палати ВАКСу.

Нагадаємо, мова йде про народного депутата України Сергія Лабазюка. Його підозрюють у пропозиції надати неправомірну вигоду топпосадовцям у сфері відновлення. «…народний депутат, за сумісництвом власник великого будівельного та аграрного бізнесів, звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії. Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток у сумі 150 тис. дол. США», – раніше про цю справу повідомляли в Національному антикорупційному бюро України.

28 листопада слідчий суддя ВАКС виніс ухвалу про застосування до народного депутата України Сергія Лабазюка запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 21 січня 2024 року із альтернативою внесення застави у розмірі 40 260 000 гривень. Сам нардеп заявляв, що доведе свою невинуватість. Якщо ж його визнають винним за частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України, то йому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *