Сьогодні на Хмельниччину завітала делегація старших радників Конгресу США

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зустрівся з делегацією старших радників Конгресу США та американських експертів:

  • Микола Грицковян – директор Вашингтонського офісу Центру американсько- українських відносин;
  • Софія Хейс – помічник із законодавчих питань національної безпеки Офісу сенатора Джинни Шахін;
  • Калнен Енні Свінген – директор із зовнішніх зв’язків Американської ради зовнішньої політики;
  • Джастін Уіметт – Віце-президент з урядових зв’зків Мережі Кокусів (група Конгресу) штатів з питань свободи;
  • Джозеф Бігун – старший політичний аналітик Комітету у закордонних справах Сенату США, помічник члена Комітету Джеймса Е. Ріша;
  • Сезар Ібарра – директор з питань політики Кокусу свободи Палати представників Конгресу США; Ханна Арві – старший радник з питань політики Офісу конгресмена Чіпа Роя.

Очолив делегацію президент Американської ради зовнішньої політики, впливовий республіканський стратег Герман Пірчнер, автор книги «Після Путіна» (2018), інформують у Хмельницькій ОВА.

Варто відмітити, що візит мав ознайомчий характер, та принагідно учасники зустрічі обговорили питання щодо поточної ситуації у Хмельницькій області та можливостей налагодження співпраці.

Зокрема, представники американської делегації цікавилися питаннями щодо залучення інвестицій в область, реалізацією проектів щодо підтримки регіону та її мешканців. В ході спілкування сторони діалогу висловили сподівання на подальшу підтримку та активну співпрацю, що дасть можливість захистити світ від російського терору.

“Ми багато працюємо, і нам потрібна допомога. Потрібна сучасна зброя, фінансова допомога, посилення санкцій проти росії. Потрібна співпраця у різних галузях. Одна країна може виграти битву, війну можливо виграти у співдружності з цивілізованим світом. Ми маємо врятувати мільйони українських життів. Тому ваша допомога є безцінною для кожного українця і життєво важливою”, – наголосив перший заступник начальника ОВА.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *