Селищний голова громади на Хмельниччині отримав повістку та пішов на службу в ЗСУ

Чутки про те, що селищний голова Вовковинецької ОТГ Сергій Волковинський призваний на військову службу та більше не виконує своїх посадових обов’язків, почали поширюватися ще кілька днів тому. Ця інформація підтвердилася офіційно, повідомили у  Третьому відділі Хмельницького РЦТК та СП.

Повідомив про це і сам голова громади.

«Думаю, що для жителів Вовковинців та усіх, хто мене знає, це не є сенсацією. Інформація розповсюджується по громаді дуже швидко. Я прийняв це важливе рішення у надзвичайно складний час для нашої країни. Вважаю, що вирішив на сьогодні усі важливі питання для громади, ми разом змогли налагодити роботу на багатьох «фронтах». І це дає мені впевненість стверджувати, що мої працівники селищної ради, виконавчого комітету, усі депутати зможуть забезпечити нормальне функціонування нашої громади».

Я приєднуюсь до лав ЗСУ. Це виважене та тверде моє рішення, воно зумовлене реаліями сьогодення. Однодумці мене зрозуміють, мій вчинок стане наслідуванням для голів-чоловіків сусідніх громад!» – йдеться у його дописі у сомережі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *