Рейдерське заволодіння підприємством на Хмельниччині: правоохоронці оголосили мешканцю міста Дніпро підозру

На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру мешканцю міста Дніпро у протиправному заволодінні майном підприємства шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, за попередньою змовою групою осіб, інформують у прокуратурі.

За даними слідства, у грудні 2022 року підозрюваний за попередньою змовою із невстановленими особами, маючи на меті заволодіти майном одного із підприємств області, надав державному реєстратору підроблені документи: договір купівлі-продажу частки статутного капіталу, акт приймання-передавання, рішення про зміну власника та новий статут підприємства.

На підставі поданих фіктивних документів відбулася незаконна перереєстрація майнових (корпоративних) прав підприємства, так зване «рейдерство», внаслідок чого законного власника позбавлено права займатися господарською діяльністю та розпоряджатися належним майном, а саме часткою статутного капіталу вартістю 100 тисяч гривень.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення усіх причетних осіб до вчиненого кримінального правопорушення.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *