Потребують сучасних героїв: як волонтери створюють україномовний контент для дітей

Нові герої та теми для сучасних дітей, а також популяризація та створення україномовного контенту. Саме такі цілі перед собою ставить команда ютуб-каналу «Хмаринка». Заснувала його родина Тученків, яка родом із Лисичанська, а працюють над створенням контенту для каналу вони спільно із волонтерами. Нещодавно на каналі додалося ще одне відео – україномовний мультфільм «Як заєць Морквиніс кращого життя шукав». Команда співавторів анімувала казку дитячої письменниці Ірини Мацко за 10 днів.

Як розповіла письменниця у коментарі журналістам телеканалу «Місто», свій твір вона надала на волонтерських засадах, адже за її власними переконаннями, такого контенту потрібно якнайбільше. А також щоб він був доступним для дітей.

«Наші діти потребують сучасних героїв, а не мультфільмів ще з моїх часів. І для цього повинна проводитися постійна робота в цій сфері, – зазначає співавтор ютуб-каналу «Хмаринка» та волонтер Олег Ровінець. – Так, ми постійно наголошуємо на тому, що цим питанням повинна займатися держава та міносвіти. Але основна думка – що цим повинен займатись хтось, а не ми. Але я думаю, що увага цьому питанню повинна приділятися в кожній родині. Наприклад, разом зі своїми дітьми цілеспрямовано знайти та переглянути саме мультфільм чи інший контент українською».

На каналі є не тільки пізнавальна анімація для дітей, а також серія казок для дорослої авдиторії від Сашка Лірника. Роботу творчої команди можна підтримати не тільки переглядами, але й коштами, – всі подробиці ви можете знати на сторінці проєкту.

Читайте також: Розпочати Новий рік із користю: Гуфі-центр запрошує на заходи

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *