Попрощалися із захисником-добровольцем Дмитром Олексюком

Учора, 10 січня, в останню дорогу провели воїна-захисника України Дмитра Олексюка. Прощалися з Героєм в Нетішині, поховали в селі Севрюки Антонінської територіальної громади.

Дмитру Олексюку навіки 33… Боєць загинув 30 грудня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.

Як розповідають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, Дмитро пішов на війну добровольцем… «За станом здоров’я відважний, мужній, відчайдушний Дмитро міг не воювати, однак не міг стояти осторонь, адже щиро хотів захистити нашу землю від клятого ворога. Не встиг захисник створити сім’ю, не встиг потішити маму онуками…Йому навіки 33…», – зазначають у громаді.

Живим коридором, навколішки, схиливши голови, з прапорами та квітами у руках зустрічали Героя в Нетішині та Антонінській громаді. Сотні людей проводжали його до місця останнього спочинку. Поховали молодого воїна в селі Севрюки Антонінської територіальної громади.

Дмитру Олексюку навіки 33… Фото: з соцмереж

Прощалися з Героям в Нетішині. Фото: Нетішинської міської ради

Проводжали в останню дорогу Дмитра Олексюка сотні людей. Фото: Нетішинської міської ради

Нагадаємо, учора, 10 січня, на Деражнянщині та в Хмельницькому також попрощалися з полеглими захисниками.

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *