Погрожував, щоб повернути витрачені під час стосунків гроші: кам’янчанину винесли остаточний вирок

 Жителя Кам’янець-Подільського засудили за вимагання у колишньої дівчини коштів із погрозою вбивства. Він «отримав» 4 роки позбавлення волі зі звільненням від покарання на 2 роки іспитового терміну. Однак чоловік не погодився з рішенням суду і подав апеляцію. Нині йому винесли остаточний вирок, повідомили у Хмельницькому апеляційному суді.

Згідно з матеріалами справи, події розвивалися у 2021 році. Після того, як кам’янчанин розійшовся із дівчиною, почав вимагати у неї гроші, які нібито витрачав на екскохану в стосунках. Спочатку йшлося про 9 тисяч гривень, однак у фінальному варіанті сума зросла до 28 тисяч гривень. Скільки й за що вона заборгувала, розповідав їй у текстових і голосових повідомленнях. Казав, що у разі неповернення «боргу», на жінку чекатиме фізична розправа.

Чоловіка затримали після того, як потерпіла, під контролем правоохоронців, перерахувала йому на банківську картку 28 тисяч гривень. Суд виніс йому вирок за фактом вимагання, вчиненого з погрозою вбивства (частина 2 статті 189 Кримінального кодексу України).

У апеляційному суді звинувачений просив скасувати вирок та виправдати його. Доцільність такого рішення обґрунтовував тим, що справа базується на припущеннях, а факту його вини немає. Мовляв, потерпіла позичила у нього гроші й він просто просив їх повернути, без вимагання й погроз.

Апеляційний суд спростував доводи чоловіка, адже договірних зобов’язань між парою не було. У розмовах він жодного разу не просив повернути борг за договором позики, а йшлося лише про витрати за період стосунків (квіти, косметику, салон краси, заправку автомобіля тощо).

Вирок чоловіка апеляційний суд залишив без змін.

Читайте також: Аферисти поцупили з рахунку 60-річної кам’янчанки понад 70 тисяч гривень

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *