Погода на вихідні: вітряно, слизько та вогко

Останні вихідні січня, як і попередні дні цього тижня, будуть переважно з опадами та без сильних морозів. Щоправда, інколи температура повітря опускатиметься нижче нуля. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 26 по 28 січня – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 26 січня буде невеликий мокрий сніг, а стовпчики термометрів коливатимуться в межах від 1 градуса тепла до 1 градуса морозу. Невеликий дощ та мокрий сніг прогнозують і вдень. Щодо денної температури повітря в п’ятницю, то вона буде в межах нуля градусів.

У суботу, 27 січня, за даними ресурсу «Метеопост», ніч мине без опадів та буде 2-3 градуси з позначкою «мінус». Під ранок прогнозують сильний туман, через що на дорогах буде обмежена видимість та ожеледиця. Денна температура повітря становитиме від 0 до 2 градусів тепла.

28 січня, в неділю, вночі та вдень прогнозують від 0 до 2 градусів морозу. Щодо опадів, то їх прогнозують вночі, а ось вдень – лише хмарність.

Читайте також – Захисникам потрібна зброя: прихожани храму з Нетішина закупили дрони для ЗСУ за кошти, зібрані під час коляди

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *