Погода на вихідні – на Хмельниччину суне похолодання

На півночі України вже панують морози. На Хмельниччині – поки що ні. Утім, у найближчі три дні погода поступово змінюватиметься. Тож зима нагадає про себе і в нашій області. Якою ж буде погода з 5 по 7 січня в Хмельницькій області – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, найближчої доби на Хмельниччині ще пануватиме плюсова температура. Вночі та вдень 5 січня буде +2…+4 градуси. А також є ймовірність дощів.

Вже 6 січня вночі температура повітря понизиться до 2 градусів нижче нуля. А вранці прогнозують крижаний дощ на півночі та центрі Хмельниччини. Вдень, за даними на ресурсі «Метеопост», температура повітря коливатиметься в межах 2-4 градусів із позначкою «плюс». Та вже під вечір вона буде знижуватися. Якщо на Кам’янеччині прогнозують +2, то на Шепетівщині… до -4.

7 січня, за прогнозом ресурсу «Ventusky», вночі арктичне повітря прийде на Хмельниччину з півночі. А тому у північних районах області прогнозують до 8 градусів морозу, а в південних – до «мінус» 2. Вдень прогнозують від 7 до 10 градусів нижче нуля та сніг.

Читайте також: Коли та де у Хмельницькому відбудуться водохрещенські купання

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *