Наступного року на Хмельниччині обмежать видатки на фінансування обласних програм, за винятком важливих напрямків

Днями на засіданні колегії обласної військової адміністрації було обговорено проєкт обласного бюджету на наступний рік.

Як доповів директор Департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, за підсумками 11 місяців 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів) 12 054,0 млн грн, що становить 102,6 %.

Доходи обласного бюджету по загальному та спеціальному фондах на 2024 рік обраховано в сумі 1 792,9 млн грн, що менше очікуваних надходжень 2023 року на 23,7%, повідомили в ОВА.

Наступного року області доведеться обмежити видатки на фінансування обласних програм, за винятком важливих напрямків.

У базовому бюджеті практично не передбачено видатки на фінансування обласних програм, що не стосуються соціально-культурної сфери.

Винятком є лише 10 млн. гривень, які у вигляді резерву закладено на зимовий період для можливості реагування на критичні ситуації на дорогах області (ліквідація заметів, розблокування транспорту тощо) за Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, оскільки відповідна субвенція з державного бюджету на цю мету у наступному році відсутня.

Також 20 млн. гривень передбачено на перший квартал наступного року для підтримки ЗСУ за програмою «Територіальна оборона на 2022-2024 роки». За рахунок цих коштів передбачається здійснити придбання предметів військового майна та спорядження для підтримки боєготовності підрозділів територіальної оборони Хмельницької області.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *