На Шепетівщині провели нараду щодо проведення додаткових невідкладних заходів мобілізації на території району

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації  Олексій Глушаков провів нараду щодо проведення додаткових невідкладних заходів мобілізації на території району.

Нарада відбулась за участю заступників голови РВА, працівників сектору мобілізаційної роботи, представників Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, районного відділу поліції, голів територіальних громад та їх профільних заступників з питань мобілізації, повідомили в РВА.

До засідання також долучились голови військово – лікарських комісій, керівники окремих структурних підрозділів районної військової адміністрації.

На нараді вкотре обговорили проведення заходів мобілізації на території Шепетівського району, посилення співпраці органів місцевого самоврядування з ТЦК із Національною поліцією, організацію роботи військово-лікарських комісій.

Олексій Олександрович наголосив усім присутнім про необхідність всебічної підтримки роботи Шепетівського РТЦК та СП та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *