На Хмельниччині водій просив суд змінити йому вид адміністративного стягнення зі штрафу на арешт

Хмельницький апеляційний суд відхилив апеляційні вимоги водія змінити йому вид адміністративного стягнення зі штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на адміністративний арешт.

Волочиський районний суд визнав апелянта винним у повторному протягом року керуванні автомобілем без обов`язкового технічному контролю та оштрафував його на 850 гривень і на 3 місяці позбавив права керування транспортними засобами.

У суді водій мікроавтобуса свою вину у вчиненні правопорушення визнав. Сказав, що хотів пройти технічний огляд, але сімейні обставини та завантаженість на роботі не дали можливості це зробити, про що щиро шкодує.

А от з обраним видом стягнення він не погодився. Тому просив апеляційний суд його змінити й накласти на нього адміністративний арешт строком на 5 діб.

За його словами, суд не врахував, що будь-яке інше стягнення, передбачене санкцією частини 4 статті 121 КУпАП, буде важким фінансовим ударом по його сім’ї.

Апеляційний суд вказав, що за законом він не може змінити штраф на арешт, погіршивши становище апелянта на його вимогу. І позаяк постанова суду першої інстанції відповідає вимогам закону, то підстав для її скасування чи зміни немає.

Схожі матеріали:

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на “Незалежний громадський портал” обов’язкове!

Модератор

Джерело

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *